חפש

אני לא יודע איך להתחיל איתה

חלקים קודמים של מאמר זה : חלק 1   

 

אז איך אפשר לעזור לו לפתור את הבעיה שלו? הוא יכול להתאמן בקורס עמידה בפני קהל. נכון שהוא לא יהיה נואם מקצועי, אבל זה לחלוטין יגרום לו להרגיש יותר ביטחון בנושא. המסקנה היא שאפשר לשפר את הביטחון העצמי.

 

איך עושים את זה?

ישנן הרבה דרכים לשפר את הביטחון העצמי. הבולטת ביותר מכולן היא לשנות את צורת החשיבה. במקום לחשוב שאתה איזה מסכן ובחורה "תעשה לך טובה" אם היא תסכים לצאת איתך – תראה את עצמך כגבר מבוקש ומושך.

 

אני בטוחה שבהתחלה זה ירגיש לך לא טבעי ואפילו מעט מוזר, אבל אני בטוחה שאם כל היום תעמוד מול המראה ותאמר לעצמך שאתה גבר מבוקש ובחורות רוצות לצאת איתך, בשלב מסוים המשפטים יתחילו לחלחל ואתה תאמין בעצמך.

 

אמנם אנחנו חיים בזמנים מודרניים, אבל עדיין רוב הנשים מצפות מהגבר שייגש ויתחיל איתן את השיחה, כלומר יעשה את הצעד ראשון. ראית מישהי שמוצאת חן בעיניך? גש אליה, אזור אומץ, תהיה אקטיבי, למרות העובדה שתמיד יהיה קיים הפחד מדחייה.

 

אל תטעו, יהיו בדרך הרבה סירובים ודחיות. זה חלק גדול מהעניין של להיות אקטיבי ויוזם. אבל לא לאפשר לזה לייאש אתכם. גם הגברים המוצלחים ביותר מקבלים לא מעט סירובים.

 

אל תפסיקו לנסות עד אשר תשיגו את מבוקשכם. בסופו של דבר אתם תצליחו.

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'אני לא יודע איך להתחיל איתה חלק 2 שתף עם החברים בטוויטר את 'אני לא יודע איך להתחיל איתה חלק 2