חפש

איפה הכי כדאי להכיר?

האינטרנט הוא מקום מאוד נפוץ להכרויות. ברשת קיימות אפליקציות רבות המסייעות בהיכרות, ואנשים רבים נעזרים בהן. לעומת זאת, קיימים אנשים רבים שפשוט לא יכולים לסבול את העניין של אתרי הכרויות באינטרנט.

 

אז לכל מי שחלוק בדעתו בנושא, הכנתי לכם מאמר קצר על היתרונות והחסרונות של אתרי ההכרויות.

 

מצד אחד, אני בטוחה שחלקכם חושבים עד כמה זה כיף שאפשר להכיר מישהו רק דרך אתרי ההכרויות. פשוט להישאר בבית ולבחון פרופילים רלוונטיים באינטרנט. לא לצאת מהבית ולהתגנדר, או לצאת לבר ולחכות שהעיניים שלכם ייפגשו עם הנפש התאומה שלכם.

 

פשוט כיף שאפשר לראות את התמונה שלה או שלו דרך מסך המחשב עוד לפני שמחליטים להיפגש. מובן שזה בניגוד לבליינד דייטים בהם אתם כלל וכלל לא יודעים מי עומד להגיע לקראתכם והאם הוא יהיה הטעם שלכם.

 

הבעיה היא (ואני מדברת מניסיון כשדכנית) שרוב הלקוחות שלי מגיעים אליי מהסיבה הפשוטה שהם נכוו מהאתרים האלו. חלק מהם סיפרו לי על אינספור שעות שבזבזו מול המחשב בניסיון למצוא מישהו או מישהי שימצאו חן בעיניהם, אבל לשווא. לרוב זה גם גורר איתו הרבה מאוד תסכול.

 

הרבה אחרים אמרו שקיימת בעיה של אמינות. לא מעט פעמים לא קיים קשר בין מה שכתוב באתר לבין המציאות.

 

אז למי שהחליט לנסות את מזלו באינטרנט, מומלץ לקחת בחשבון מספר דברים.

 

ככל שיותר תתפזרו בבחירות שלכם בנוגע לבני או בנות הזוג האופציונליים, תהיו פחות ממוקדים במטרה. התוצאה עלולה להיות פספוס אמיתי של בני זוג פוטנציאליים בשבילכם. לכן אני ממליצה לכם להקדיש את מירב תשומת הלב שלכם רק לאלו שבאמת רלוונטיים עבורכם.

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'איפה הכי כדאי להכיר? שתף עם החברים בטוויטר את 'איפה הכי כדאי להכיר?