חפש

אימא שלו או חברתו – מי קובעת?

לפני כמה חודשים, אישה מאוד מפורסמת הגיעה אליי לאחר שקבעה פגישה בסודיות מוחלטת ואמרה לי, "אני חייבת שתעזרי לי!" מיד הגעתי למסקנה שהיא, כגרושה, מעוניינת לפתוח פרק ב' - להכיר מישהו חדש. מתברר שרחוק מזה. היא באה אליי בשביל הבן שלה, רצתה שאמצא לו שידוך.

 

תחילה הסברתי לה שאני לא משדכת אנשים ללא ידיעתם. הם עוברים דרכי, ואני מעבירה להם את כל התהליך מתוך רצון אמיתי שלהם בלבד. זה בראש ובראשונה מבחינתי.

 

האישה ענתה לי בביטחון, "אל דאגה, אני כבר אדאג שהוא יגיע אלייך". ביקשתי שתספר לי בקצרה על הילד והסברתי לה את התהליך. התברר לי שהבן שלה לא פנוי בכלל להיכרות ונמצא בזוגיות רצינית, ולא רק בזוגיות רצינית – הבחור בכלל מאורס! ואמו נשברה כשהוא הציע לחברתו להתחתן איתו.

 

כששאלתי אותה לפשר הדבר, טענה שארוסתו שתלטנית מדיי ושהיא מחליטה על כל דבר ודבר ביחסים שלהם – איך הוא יתלבש, עם איזה חברים הם יקבעו לצאת, מתי יבואו לארוחת שישי, מתי יבואו להורים שלה.

 

ומאז שהציע לה נישואים, היא קובעת מה יהיה בחתונה, איך ומתי – איזה תקליטן יהיה, איזה אולם. ומה שהכי מרגיז את האם זה שהבן שלה מסכים לכל דבר שארוסתו קובעת. כל דבר מהנהן מיד להסכמה. "הוא כמו סמרטוט כשהוא איתה, ואני לא מסכימה לזה יותר".

 

יש לציין שגם אותי כאימא זה היה מרתיח אם החברה של הבן שלי הייתה הקובעת הבלעדית ביחסים שלהם. בהחלט הייתי מטילה ספק בטיב היחסים ביניהם ורואה את הקשר שלהם כזוגיות הרסנית. אך בהיותי שדכנית ותיקה, אני מודעת למקרים בהם אכן קיים צד נשלט ולמרות זאת, הוא לא קורבן, אלא נשלט מבחירה. ליתר דיוק – פאסיבי.

להמשך... - לחץ כאן ◄

למאמרים מאת השדכנית הראלה ישי בערוץ יחסים של ynet

 

למצוא אהבה אמיתית - בוא לייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'שיחת ייעוץ חינם'

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'אימא שלו או חברתו  מי קובעת? שתף עם החברים בטוויטר את 'אימא שלו או חברתו  מי קובעת?